X
تبلیغات
رایتل

نرم افزار تحلیل آزمون-مخصوص معلمین

نرم افزار تحلیل آزمون-مخصوص معلمین

کار برگه تحلیل آزمون براساس نرم افزار اکسل طراحی شده و به جهت تحلیل آزمون های مستمر و پایانی کاربرد دارد با استفاده از این کاربرگه می توان نقاط ضعف و قوت کلاس و تک تک دانش آموزان را در آزمون ها یافت ، همچنین می توان به روند پیشرفت کلاس و دانش آموزان در طول سال در آزمون ها پی برد . استفاده راحت و سریعتر شدن تجزیه و تحلیل ها و صرفه جویی در وقت از دیگر ویژگی های این کاربرگه می باشد.


دانلود


راهنمای استفاده از دفتر تحلیل آزمون

مجموعه آفیس نسخه 2007 یا بالاتر که شامل نرم افزارهایی از قبیل اکسل ، وُرد  و  پاورپوینت و ... می شود، را نصب کنید.

طریقه کار با فایل تحلیل آزمون:

در برگه(Sheet) ورود اطلاعات که با رنگ زرد مشخص شده، تمامی اطلاعات خواسته شده را در خانه های  زرد رنگ وارد نمائید. بقیه برگه ها بطور اتوماتیک کامل خواهد شد.

اطلاعات خواسته شده عبارتند از:

نام و نام خانوادگی دانش آموزان

وارد نمودن مبحث مربوط به هر سوال در  امتحان

وارد نمودن بارم هر سوال

اطلاعات عمومی: در سمت چپ صفحه ورود اطلاعات اکسل می باشد که شامل خانه های سال تحصیلی، تاریخ آزمون، پایه، تعداد دانش آموزان، تعداد سوالات، نام استان و شهرستان، نام درس، نام رشته، نام مدرسه ، نام دبیر و کد پرسنلی دبیر را بطور صحیح کامل نمائید.

پس از ورود اطلاعات،  در برگه های دیگر (sheet) فقط کافیست دکمه های (Ctrl+Alt+L) را همزمان فشار داده تا تمام نمودار ها و جدول ها و تحلیل داده ها به روز شده و تغییرات لازم صورت پذیرد و نتایج به صورت کامل و صحیح ارائه گردد و آماده چاپ می باشد.منبع:ریاضی7

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.