X
تبلیغات
رایتل

دانلود > بازی های فکری و سرگرمی(تولید داخل کشور) (گروه سنی اول ابتدایی الی ششم ابتدایی)

 دانلود > بازی های فکری و سرگرمی(تولید داخل کشور)


(گروه سنی اول ابتدایی الی ششم ابتدایی) 

پارک کردن ماشین
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

در این بازی سرگرم کننده و لذت بخش،‌ مهارت خود را در پارک کردن ماشین محک بزنید.

                                                      فرار از باغ وحش
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

پنگوئن این بازی توسط شکارچی ها داخل قفس افتاده. به او کمک کنید تا دور از چشم نگهبان ها از باغ وحش فرار کند.

                                                    عملیات نجات
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

داستان این بازی به این صورت می باشد که شما می بایستی دوستانتان را که به دام افتاده اند با هوش و ذکاوت خود نجات دهید.

این بازی یک بازی فکری و سرگرم کننده است.                                                   دانشمند کوچک
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

داستان بازی به این صورت می باشد که شخصیت ما دانشمند کوچکی است که می خواهد به فضا سفر کند وبرای این کار می بایستی سفینه ای جهت رفتن به فضا پیدا کند؛ و برای پیدا کردن سفینه باید موانعی را که بر سر راه دارد از میان بردارد.

این بازی بسیار سرگرم کننده و فکری می باشد.                                                    بازی با جعبه ها
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

روال  این بازی به این گونه می باشد که شما با یستی جعبه هایی را که  در اتاق ها قرار دارند در مکان تعیین شده به درستی قرار دهید..

این بازی یک بازی بسیار سرگرم کننده و زیبا می باشد.

                                                     در جستجوی خوشبختی
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

ماجرای این بازی به این صورت است که فرد اصلی بازی به دنبال گمشده خود می گردد تا آن را پیدا کند و با هم ازدواج کنند که برای رسیدن به هدف خود باید از موانعی که در راه دارد عبور کرده و به مقصد خود برسد.

این یک بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب می باشد.                                                  تاکسی لاک پشتی
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

روال این بازی به این صورت است که شما با ماشین فضایی که در اختیار دارید می بایستی لاک پشت هایی را که در نواحی ناهموار قرار گرفته اند سوار کنید.

این بازی یک بازی سرگرم کننده و جذاب می باشد.                                                    مسابقه در شهر
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

روال این بازی به این صورت می باشد که شما با اتومبیلی که در اختیار دارید می بایستی اتومبیل هایی دیگری را که نشانه گذاری شده اند را از جریان بازی خارج کنید و به ادامه مسابقه بپردازید.

 

این بازی یک بازی جذاب، پرهیجان و سرگرم کننده می باشد.                                                    گربه های نادان
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

ماجرای این بازی از این قرار است که تعدادی گربه نادان در حال نابودی یک شهر می باشند و یک سگ ماموریت دارد تا آنها را نابود کند. در طی این بازی شما باید به این سگ کمک کنید تا بتواند به هدف خود برسد و موانعی که بر سر راه دارد را از میان بردارد.

این بازی یک بازی فکری جذاب و سرگرم کننده می باشد.                                                   
در جستجو شیر
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

ماجرای این بازی به این صورت است که یک گربه ماجراجو به دنبال شیر برای آشامیدن می گردد اما موانعی بر سر راه دارد. به همین منظور شما می بایستی به این گربه کمک کنید تا بتواند موانع را از سر راه بردارد و شیر را بدست آورد.

این بازی یک بازی فکری و لذت بخش است.                                                   موتور سواری در کوهستان
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

روال این بازی به این گونه می باشد که شما باید با موتوری که در اختیار دارید از مسیر ناهمواری  که در کوهستان قرار دارد عبور کرده و به انتهای مسیر های تعیین شده برسید.

این بازی یک بازی پر هیجان و سرگرم کننده می باشد.                                                   سگ شجاع
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

روال این بازی به این گونه می باشد که اعضای یک خانواده توسط ارواح در یک قصر به دام افتاده اند و شما می بایستی از سالن های مختلف این قصر که در آن ارواح زیادی قرار دارند عبور کرده و اعضای این خانواده را نجات دهید.

این بازی یک بازی فکری و سرگرم کننده بوده و به سرعت عمل بالا نیاز دارد.                                                    پازل ١٥ رقمی
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

روال این بازی به این صورت است که شما می بایستی  اعداد را در صفحه با تکینک های خود به گونه ی جایجا کنید که در نهایت  ١٥ رقم به ترتیب پشت سر هم قرار گیرد. این بازی یک بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب می باشد.                                                      شطرنج با روبات
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

این بازی به این گونه می باشد که شما می بایستی با استراتزی های خود روبات را در بازی شطرنج شکست دهید.

این بازی بسیار فکری و سرگرم کننده می باشد.                                                     پازل
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

روال کار این بازی به این گونه می باشد که شما با توجه به الگویی که در سمت چپ صفحه قرار دارد می بایستی قطعات به هم ریخته  پازل را کنار هم گذاشته تا شکل مورد نظر پدید آید.

این بازی یک بازی بسیار سرگرم کننده و زیبا می باشد.                                                    مار(Snake)
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

   روال کار این بازی به این صورت است که صفحه ی آبی رنگ رو به روی شما می باشد و بر روی آن یک ماروجود دارد که شما باید  به وسیله ی این مار دانه های روی صفحه را جمع آوری کنید و اگر به دیوار برخورد کنید بازی را خواهید باخت.
این بازی یک بازی مهیج و نام آشنا در میان مردم می باشد.                                                 چیدمان اشکال
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

روال این بازی به این صورت است که باید توپ های نا مرتب را مانند الگو داده شده مرتب کرده و به مرحله بعد بروید.این یک بازی فکری و سرگرم کننده است.                                                   راز طلایی
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

پوریا دانشجوی موفق و ماجراجوی رشته باستانشناسی پس از مطالعه بر روی کتیبه ها و آثار به جا مانده از یک قبیله بسیار کهن پی به وجود یک مجسمه مقدس و جادوئی زرین می برد. پوریا در مسیر یافتن این مجسمه با معما های بسیاری روبرو می شود...

---------------------------------
قابل استفاده در مدرسه هوشمند

                                                    سد
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

ماجرای این بازی مربوط به سدی قدیمی و فرسوده است که مورد استفاده شهر کوچکی در نزدیکی آن می باشد. ناگهان بر اثر ریزش سنگ قسمت هایی از تاسیسات سد آسیب دیده و جریان آب و برق شهر قطع می شود. قهرمان داستان ماموریت دارد هر چه سریعتر ضمن بررسی و یافتن مشکل مسیر آب را بازسازی نموده و آب را مجدداً به جریان بیندازد و در این راه با حوادث و معماهای پیچیده ای مواجه می شود.

تاریخ سد سازی در ایران به دوران قبل از هخامنشیان بر می گردد. در آن زمان ها از آب پشت سد بیشتر برای تهیه آب آشامیدنی ، آبیاری زمین های کشاورزی و انتقال آب به نقاط دوردست استفاده می شد. ولی امروزه علاوه بر موارد فوق از سد در تولید انرژی الکتریسیته ، جذب گردشگر و ورزش های آبی نیز استفاده می گردد.                                                  

 


بهینه سازی مصرف سوخت
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

ماجرای این داستان مربوط به روزگاری است که مصرف بی رویه سوخت و سوءاستفاده قاچاقچیان این ماده حیاتی و تجدید ناپذیر باعث شده است که ارزش این ماده بسیار بالا رفته و مردم برای استفاده از آن با مشکل روبرو شوند. از این رو سازمان بهینه سازی مصرف سوخت به یکی از حرفه ای ترین ماموران مخفی خود دستور داده است تا با نفوذ در شبکه قاچاقچیان به اطلاعات محرمانه آنها دست پیدا نماید. این مامور پس از پیگیری های بسیار به مخفی گاه قاچاقچیان رسیده ولی جرثقیل و کلیه ی ماشین آلات موجود در محل به خاطر نبود سوخت از کار افتاده اند. او باید با سوخت باقی مانده در باک خودرو اش سریعاً جرثقیل را به کار انداخته و خود را به محل قرار برساند...                                                 خواب های حمید (3)
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

ماجرای این بازی به مشکل یک موش اشراف زاده و وسواسی بر می گردد . او هر شب به خواب حمید آمده و با اسرار درخواست پیگیری ناپدید شدن خدمتگذاران قصرش را می نماید . قصر او در این مدت بسیار بهم ریخته و کثیف شده است به طوری که هیچ چیزی در جای خود نیست و موش هم که در تمام مدت عمرش ارباب بوده است و کارهایش را دیگران انجام می دادند ، حال حتی نمی تواند غذایی برای خود آماده نماید و چند روزی است به شدت گرسنه می باشد .
شما باید در یافتن  این سه خدمتکار قصر ، به حمید کمک نمایید تا موش دست از او برداشته و خواب های او را آشفته نکند .                                                  نی نی ماجراجو
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

در این بازی ماجرایی فکری و بسیار جذاب نی نی ماجراجوی ما برای رسیدن به دوستش از طبقه اول شروع می کند و با  معماهای سخت و پیچیده ای رو به رو می شود که با حل آن ها به طبقه های بالاتر  راه پیدا می کند.  در نهایت سوار اژدها می شود و بعد با شیر مبارزه می کند.
فقط مراقب باشید که اگر مسیر را اشتباه بروید، راه برگشت ندارید و باید با کلیک دکمه «مجدد» بازی را از ابتدا انجام دهید.
موفق باشید.

(این بازی به آخرین ورژن فلش پلیر احتیاج دارد. اگر در دیدن آن مشکل دارید برای دانلود به این آدرس مراجعه کنید.)

---------------------------------
قابل استفاده در مدارس هوشمند                                                 خواب های حمید (2)
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

یک مار قهوه ای بزرگ بچه میمون را ربوده است . مادر میمون نیز در محاصره چهار ا‍‍‍ژدهای برقی گرفتار می باشد .حمید ابتدا باید میمون کوچولو را آزاد نماید و با قطع برق آن چهاراژدها میمون مادر را نیز نجات دهد .                                                 خواب های حمید (1)
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

چند وقتی است حمید در خواب با حوادثی روبرو می شود که زمینه ساز چهار بازی فکری شده است .
در بازی اول حمید مسئول یافتن دو تن ازدوستانش شده است . آن ها به اتفاق حمید ، اعضای گروه موزیک  هستند .
هر شب این خواب به سراغ او می آید ولی او موفق به حل معمای ناپدید شدن این افراد نمی شود و همین امر باعث شده است تا تمام روز در فکر آن ها باشد امشب نوبت شما است تا به او کمک کنید تا پرده از راز این معما بردارد.                                                   گروه سرود
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

سه نفر از اهالی یک روستا در یک بیابان دور افتاده گم شده‌اند و باید با کمک وسایل و امکاناتی که در بیابان و بعد در جنگل و دریا پیدا می‌کنند معما ها را حل کنند و به روستا برگردند تا در مراسم جشن و سرور شرکت کنند.

                                                   نجات سیاره(تصادف)
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

یک بازی فکری جذاب و سرگرم کننده دیگر .
شخصیت اصلی بازی از تلسکوپ خود سیاره ای را می بیند که با سرعت در حال حرکت به سمت سیاره اوست! باید عجله کند و مسیر آن را عوض کند تا سیاره خود را از نابودی نجات دهد که برای رسیدن به این هدف با معماهای بسیاری مواجه می‌شود.


                                                  در جستجوی سگ
برای نمایش کلیک کنید توضیحات فایل:

این برنامه یک بازی فکری و بسیار سرگرم کننده است.
موجودات فضائی از راه می‌رسند و سگ شخصیت اصلی داستان را می دزدند و او برای پیدا کردن سگ خود به دنبال آنها حرکت می کند و با معماهای بسیاری مواجه می شود.
راهنمائی:
برای پیدا کردن راه حل باید به کمک ماوس در صفحه بگردید و معما و جواب آن را پیدا کنید. توصیه می‌شود به بچه‌ها اجازه دهید خودشان با کنجکاوی راه حل ها را پیدا کنند.هدف تقویت مهارت جستجوگری و رشد کنجکاوی است.
برای دانلود روی کلمه دانلود در زیر کلیک کنید.


                                                  
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.